Szkolenia w acentrum

Szkoła Noszenia ClauWi®

Doradcy Noszenia profesjonalnie przekazują Rodzicom wiedzę na temat zasad prawidłowego noszenia dzieci w chustach i innych miękkich nosidłach, a także przekazują wiedzę na temat budowy anatomicznej oraz rozwoju kręgosłupa i bioderek dziecka.

Dzięki swojej gruntownej wiedzy, Doradcy Noszenia ClauWi® zachęcają Rodziców do noszenia swoich dzieci w chustach w sposób bezpieczny i świadomy (Rodzice wiedzą na co powinni zwrócić szczególną uwagę).

Doradca Noszenia ClauWi® towarzyszy Rodzicom w ich drodze – zaczyna z nimi pracę w punkcie, w którym znajdują się obecnie i idzie z nimi tam, gdzie sobie tego życzą. Czyni to wykorzystując swoją wiedzę fachową, ze zrozumieniem, przyjaznym nastawieniem i zawsze dopasowując się do indywidualnych potrzeb danego Rodzica.

Celem Szkoły Noszenia ClauWi® jest międzynarodowa współpraca ze specjalistami, którzy w sposób pośredni oraz bezpośredni zajmują się problematyką noszenia dzieci w chustach.  Efektem tej współpracy są nowe badania, odkrycia, publikacje itd.
Celem Szkoły Noszenia ClauWi® jest również propagowanie idei  prawidłowego, bezpiecznego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich na całym świecie. Szkoła jest również platformą do wymiany doświadczeń na temat noszenia dzieci.

oficjalna strona Szkoły Noszenia CluWi www.clauwi.pl
image
Zapisz się
 

Zapisz się na szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, przejdź na stronę www.acentrumszkolenia.pl i zapisz się przez formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy

image
Kalendarz szkoleń
 

Kalendarz szkoleń

Sprawdż aktualne terminy szkoleń. Wejdź i zapisz się na dogodny termin. Zapraszamy

 • Terapia ręki

  Dostępna jest już długo oczekiwana książka "Terapia ręki"Więcej informacji jak zamówić. Read More
 • Metoda NDT-Bobth

  Usprawnianie według Metody NDT-Bobath ma pomóc dziecku we wszechstronnym rozwoju tak, aby mogło uzyskać niezależność w życiu i wykorzystać swe możliwości na tyle, na ile pozwala istniejące uszkodzenie Ośrodkowego Układu Nerwowego. Read More
 • Szkolenia i warsztaty

  Nowe terminy szkoleń w ośrodku aCentrum. Wejdź i sprawdź aktualny kalendarz szkoleń. Zapraszamy na szkolenia. Read More
 • Kiedy na terapię?

  Przedstawiamy poniżej listę niepokojących objawów, które mogą pojawić się w zachowaniu dziecka i które powinny skłonić rodziców do odbycia wizyty u neurologa. Read More
 • 1