Szkolenia w acentrum

Warunki uczestnictwa w szkoleniu

Aby wziąć udział w wybranych przez Państwa szkoleniach należy:

I krok: Wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line znajdujący się przy konkretnym szkoleniu na stronie internetowej www.acentrum.pl

II krok: Dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 50zł na nasze konto w  treści przelewu podając imię i nazwisko oraz nazwę i termin szkolenia.

Wpłacenie zaliczki jest równoznaczne z wpisaniem uczestnika na listę danego szkolenia. Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, więc o uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

BRE BANK 03 1140 2004 0000 3102 7485 0342


Acentrum Szkolenia A.Giczewska W. Bartkiewicz

ul. Sobieskiego 6 lok 71

02-957 WarszawaW przypadku rezygnacji ze szkolenia należy poinformować o tym mailowo najpóźniej 14 dni przed planowanym terminem szkolenia.

Brak pisemnej rezygnacji ze szkolenia najpóźniej 14 dni przed szkoleniem i nieobecność osoby na szkoleniu zwalnia organizatora z obowiązku zwrotu opłaty za szkolenie.

Organizator szkolenia zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora. W takim wypadku następuje zwrot wpłat uczestnikom.

Na 14 dni przed planowanym terminem szkolenia uczestnik zostanie poinformowany drogą mailową o szczegółach szkolenia.

Na 10 dni przed planowanym terminem szkolenia należy dokonać całkowitej opłaty za dane szkolenie.

image
Zapisz się
 

Zapisz się na szkolenie

Aby wziąć udział w szkoleniu, przejdź na stronę www.acentrumszkolenia.pl i zapisz się przez formularz zgłoszeniowy. Zapraszamy

image
Kalendarz szkoleń
 

Kalendarz szkoleń

Sprawdż aktualne terminy szkoleń. Wejdź i zapisz się na dogodny termin. Zapraszamy

Kontakt z nami

W razie pytań w sprawie szkoleń, terapii lub terminów, prosimy o kontakt pod nr. tel.: (22) 846 53 98 lub emailem biuro@acentrum.pl

Napisz do nas